adres

tematy dotyczące działania forum, propozycje zmian, zgłaszanie problemów

Moderator: V12

Jarek-Jerryjag
Posty: 2960
Rejestracja: sob lut 03, 2007 5:38 am

adres

Post autor: Jarek-Jerryjag »

wchodząc na to forum jestem ciekaw gdzie mogę znaleźć adres do sklepu V12 czy znaleźć forum r-rovera? może nie wiem jak szukać ale czy nie łatwiej w nagłówku skierować osoby do innego adresu? :bounce:
Awatar użytkownika
V12
admin
admin
Posty: 3342
Rejestracja: śr sie 30, 2006 2:54 pm

Post autor: V12 »

Jerry, kiedyś przyjąłem takie założenie, że forum V12 będzie wolne od bijących po oczach reklam i aktualnie link do sklepu jest tylko w moim profilu oraz w podpisie mam krótką notkę informującą czym się zajmuję.
Z drugiej strony, to praktycznie nigdzie się odpłatnie nie reklamuję, większość nowych klientów trafia przez google i z polecenia znajomego - dziękuję pięknie polecającym!

Wobec faktu, że konkurencja wydaje coraz więcej środków na reklamę, rozważam pojawienie się jakiegoś gustownego banerka w stopce forum, ale raczej nie planuję płatnych ogłoszeń w prasie i na innych forach.

Link do forum RR jest na stronie firmy i sklepu, to narazie wystarczy moim zdaniem.
JAGUAR CZĘŚCI XK120 XK140 Daimler DS420 E-TYPE MK2 XJS XJR-S XJ40 X300 X308 XJ6 XJ12 XK8 XKR S-TYPE X-TYPE XJ X350 XF F-TYPE XE F-PACE E-PACE I-PACE tel. 506 11 22 04 https://v12.com.pl
ODPOWIEDZ