[XJ40] Światła postojowe - i pozostałe.

Moderator: V12

fenlix
Posty: 8
Rejestracja: śr paź 13, 2010 4:56 pm

Post autor: fenlix »

Witajcie. Niestety Ja się poddałem. Dosłownie ręce mi opadły jak zobaczyłem co jest pod tapicerkami. Poprostu zadzwoniłem do GOŚCIA i poprosiłem o zwrot motorka, a ja oddaję KOTA. Tak naprawdę to nie miałem tylko zastrzeżeń do pracy skrzyni i silnika, choć termostat nie trzymał i silnik się długo dogrzewał. Tapicerki, zamki drzwi, zamek bagażnika, mechanizmy podnoszenia szyb, 60% oświetlenia pojazdu, 80% kabli elektrycznych, część układów elektronicznych, kilka przekaźników, tylny prawy amortyzator, blacha wewnętrzna nad tylnym prawym kołem wewnątrz bagażnika - wszystko do wymiany! Gdyby kogoś naszło kupować te auto to niech odrazu kupi sobie sznurek. Moje szczęście w tym wszystkim, że obecny właściciel auta przyjął je nie robiąc mi problemów i oddał motorek - i tu szacuneczek dla niego. Auto nadaje się chyba tylko na części i "papiery".
Awatar użytkownika
V12
admin
admin
Posty: 3342
Rejestracja: śr sie 30, 2006 2:54 pm

Post autor: V12 »

oops!
JAGUAR CZĘŚCI XK120 XK140 Daimler DS420 E-TYPE MK2 XJS XJR-S XJ40 X300 X308 XJ6 XJ12 XK8 XKR S-TYPE X-TYPE XJ X350 XF F-TYPE XE F-PACE E-PACE I-PACE tel. 506 11 22 04 https://v12.com.pl
Awatar użytkownika
tkp15
Posty: 401
Rejestracja: czw sie 13, 2009 12:58 pm

Post autor: tkp15 »

i znów
zamienił stryjek siekierkę na kijek :cry:

Ale nie przerażaj się, szukaj innego jaga, już wiesz na co zwrócić uwagę kupując. Czy będzie następny?

Wiedz o tym, że te auta są fantastyczne.
fenlix
Posty: 8
Rejestracja: śr paź 13, 2010 4:56 pm

Post autor: fenlix »

Troche się zraziłem. Jednak może będzie następny...
Papatkiole
Posty: 656
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 9:40 pm

Post autor: Papatkiole »

fenlix pisze:Troche się zraziłem. Jednak może będzie następny...
W sumie to trochę Cię nie rozumiem?
Nie wiem co miałes za motocykl, ale domyślam sie że raczej nei był wart 15tyś pln, a tyle własnie musisz liczyć na dobrą 40-stkę. Tak wiem że na allegro są po 5-7tyś, ale pewnie niewiele będa się różniły od tej którą już miałeś.
Także proponuję zmienić podejście i tok myślenia i wtedy dopiero zakupić jaguara i cieszyć się w pełni z jego posiadania, a uwierz mi jest się czym "nacieszać".
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ