Samoczynnie otwierający się bagażnik w s typie z 2001 r.

Moderator: V12

slawiusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 20, 2010 5:40 pm

Samoczynnie otwierający się bagażnik w s typie z 2001 r.

Post autor: slawiusz »

Witam,
Po tym jak zaliczyłem niewielką kolizję z poboczem, samoczynnie otwiera mi się bagażnik podczas otwierania drzwi czy to z pilota, kluczyka, czy też poprzez otworzenie drzwi wewnetrzną klamką podczas wysiadania z auta. Najpierw otwierają się drzwi, a potem słychać pstryknięcie zamka w bagażniku. Być może jest to jakieś zwarcie. Działa otwieranie bagażnika z pilota, ale jednocześnie nie działa otwarcie bagażnika przyciskiem z kokpitu. Tam podczas naciskania przycisku nic nie słychać- brak napięcia? Sprawodzone bezpieczniki nr 1 w kufrze oraz nr 7 w kokpicie. Ogólnie sytuacja strasznie wkurzająca. Czy to podczas otwierania auta, czy wysiadania z niego otwiera mi się bagażnik. Poza tym kolejną dziwną rzeczą jest to, że wyjęcie bezpiecznika nr 1 z kufra, odpowiadającego wg rozpiski tylko za otwieranie bagażnika, powoduje wprawdzież odłączenie zasilania jego zamka, ale też nie pozwala zamknąć samochodu(po chwilowym zamknięciu centralnego zamka otwiera się on samoczynnie), a na dodatek nie można odpalić samochodu. Ktoś ma jakieś sugestie?
Ps. nie mam żadnego przycisku Valet w schowku.
ODPOWIEDZ