[X308] wykładzina podłogi

Moderator: V12

Awatar użytkownika
Jaząbek
Posty: 221
Rejestracja: wt lut 21, 2012 10:37 pm

[X308] wykładzina podłogi

Post autor: Jaząbek »

Czy macie jakieś sposoby na naprawę wykładziny podłogowej ? Niestety kobiece szpilki dokonały zniszczeń, o ile z przodu można je zasłonić dywanikiem to z tyłu na tunelu niestety trochę to widać i strasznie mnie to drażni.

A swoją droga to jestem rozczarowany jakością wykonania, wykładzina która poddaje się damskim butom.
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez Jaząbek, łącznie zmieniany 1 raz.
X308 4.0 Daimler
Jarek-Jerryjag
Posty: 2960
Rejestracja: sob lut 03, 2007 5:38 am

Post autor: Jarek-Jerryjag »

Ja miałem kiedyś ten sam problem przy pedałach kierowcy . chyba też kobieta wcześnie prowadziła w szpilkach?.
wydaje mnie się ze problem to budowa tej wykładziny . jest to jakby włos wklejony na gąbkę.
Co prowadzi do szybkiego zniszczenia jak jest nacisk na małą powierzchnię końcówką szpilki.
Miałem zamiar wymienić ta wykładzinę , nawet kupiłem używaną za małe pieniądze ale nigdy nie zrobiłem ( wiesz szewc w dziurawych butach chodzi ) :scratch:
tutaj sprzedają jakieś kity do reperowania dywanów czy wykładzin wyglądają podobnie to tych jakie sa sprzedawane do reperowania skóry czy winylu -ale do dywanów. Niestety nigdy nie używałem.
ODPOWIEDZ