wnętrze

Moderator: V12

Jarek-Jerryjag
Posty: 2960
Rejestracja: sob lut 03, 2007 5:38 am

wnętrze

Post autor: Jarek-Jerryjag »

ciekawy jestem jak aktualnie ceny wygladają z wymianą przednich siedzeń w Jagach w Polsce.
oczywiście chodzi o cenę . w stanach dla przykładu dwa siedzenia od póznego xjs, ze skóry to płacę $650 dolców ( to jest mój znajomy który robi mnie od ponad 25 lat róznego rodzaju poszycia) Patrząc na jakość i wykończenie włącznie z zamontowaniem to tutaj dobra cena.
dla przykładu jeden z gości na ebay sprzedaje :
http://www.ebay.com/itm/NEW-Jaguar-XJS- ... YD&vxp=mtr
lub vinyl:
http://www.ebay.com/itm/Jaguar-XJS-Coup ... ITBC6w4UiA
to tylko siedzenia które trzeba jeszcze dośc dobrze wpiąc w siedzenia po usunięciu starych, widzałem sporo osób ktore probowały same zakładać i pózniej oddawali do tapicerów aby poprawili a to 150-300 za siedzenie.
ciekaw jestem jaka cena jest w Polsce ?
zakładam ze siedzenia będą tak samo uszyte jak fabrycznie czyli czasami podójny ścieg.
ojciec
Posty: 302
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 6:21 pm

Post autor: ojciec »

W Polsce to zależy od regionu. Na Śląsku dobry tapicer za uszycie fotela z dobrej skóry weźmie od 1000 do 1300zł. Trzeba mu dostarczyć fotel i później odbiera się gotowy fotel.
Przy obecnym kursie dolara fotel wychodzi ok 260 - 330 $ czyli komplet w okolicy 520-660$
walec86
Posty: 572
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 11:12 am

Post autor: walec86 »

przy okazji masz kogoś dobrego do polecenia bo w moim trzebaby popracować nad boczkiem fotela
był - '90 Daimler 4.0 "Pleśniak"
jest - '94 XJR 4.0 "Siniak"
ojciec
Posty: 302
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 6:21 pm

Post autor: ojciec »

Mam szył wnętrze w moim. Niestety terminy bardzo odległe... koniec roku i nie tylko u niego. Dzwoniłem do kilku poleconych tapicerow i wszyscy mają terminy wolne pod koniec roku.
Walec86 jak tam zdjęcia naklejek i ich wymiary? Ogarniesz to dla mnie? :)
92 - XJR 4.0
88 - XJS 5.3 V12
piotrmini
Posty: 57
Rejestracja: pn mar 18, 2013 7:36 pm

Post autor: piotrmini »

Mi tapicerkę do Daimlera zrobił tapicer w promocji gdyż nie miałem parcia na czas-czekałem1rok,a robi naprawdę dobrze
Daimler 250v8 1968
tomasso
Posty: 44
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:36 pm

Post autor: tomasso »

walec86 pisze:przy okazji masz kogoś dobrego do polecenia bo w moim trzebaby popracować nad boczkiem fotela
W Żorach jest bardzo dobry tapicer,Lata temu wymieniał mi boczek oparcia ze skóry(a w zasadzie plastikowej krowy) w 107. Do teraz nie widać różnicy,nic się nie rozłazi. Tacie kierownicę obszywał w 308, Wyglądała jak ori. Jak będziesz potrzebował,to znajdę namiary
ODPOWIEDZ