kod do radia - jaguar

Moderator: V12

walec86
Posty: 572
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 11:12 am

kod do radia - jaguar

Post autor: walec86 »

Witam,
jezeli ktos nie ma kodu do swojego radia polecam skontaktowac sie z serwisem jlr w Lodzi.
wyslano mi (dokladnie Pan Czeslaw Tamborek) kod na maila bez zadnych oplat! I to gdzies po 2 godzinach od maila z VINem. :thumleft: (druga sprawa ze nie chcieli ode mnie zadnych dokumentow od auta ani potwierdzajacych ze jest moje, co kloci sie z sensem samego kodu) problemem moze byc jedynie wiek Jaga, nie wiem od kiedy maja baze danych ale dla 2001 nie bylo problemu.

na marginesie w Katowicach chcieli 150 zł a w Warszawie 100...
był - '90 Daimler 4.0 "Pleśniak"
jest - '94 XJR 4.0 "Siniak"
oskioski
Posty: 37
Rejestracja: wt mar 29, 2011 1:49 pm

Post autor: oskioski »

odświeżając temat - nie ma już w jagu problemu z pinem .
Zadzwoniłem ostatnio do centrali JLR w Wawie , pani poprosiła mnie o udokumentowanie własności autka i telefon - po przesłaniu jej skanów , po 15 minutach dostałem telefon od miłej pani z pinem . autko było z 1993 r.
Awatar użytkownika
macho
Posty: 100
Rejestracja: pn mar 16, 2009 10:21 am

Post autor: macho »

To ciekawe, bo mnie spotkał identyczny przypadek i pani w Warszawie na Waszyngtona chciała ode mnie 100zł netto.
Więc ja polecam ASO we Wrocławiu. Nie dość, że nie chcieli ani złotówki to jeszcze sprawę załatwili w godzinę.
Jarek-Jerryjag
Posty: 2960
Rejestracja: sob lut 03, 2007 5:38 am

Post autor: Jarek-Jerryjag »

jeśli ktoś by potrzebował do radia typu AJ8700 kod to posiadam kody prawie do każdego radia .
Radia te były chyba montowane poza Europą w latach 1986-1992 xjs i 87 xj6 ser 3 .
radia mają kody pięcio numerowe .
stepek
Posty: 30
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 8:02 pm

Post autor: stepek »

Witam,

Nie chcąć zaśmiecać Forum nowym tematem, opisze w tym wątku mój problem.

Otórz, od niedawna jestem użytkownikiem Jaguara XJ40 i nie znam go jeszcze na tyle dobrze.

Po podłączeniu akumulatora trzeba wpisać kod do radio. Dodam, że znam ten kod. Gdy podłączyłem już akumulator nie wpisałem od razu kodu żeby rozkodować radio po utracie zasilania. W tym czasie jedno z moich dzieci siedziało w środku auta i prawdopodobnie bawiąc się radiem wpisało trzy razy nieprawidłowy kod. Teraz kiedy włączam je, przez cały czas na wyświetlaczu wyświetla się komunikat ,,Wait" i nic nie następuje.

I tutaj mam do Was pytanie drodzy użytkownicy Forum. Jak sprawić, aby radio znów działało?
Awatar użytkownika
V12
admin
admin
Posty: 3342
Rejestracja: śr sie 30, 2006 2:54 pm

Post autor: V12 »

Po 3 nieudanych próbach wprowadzenia kodu radio blokuje się. Należy włączyć radio i poczekać, po godzinie zawoła ponownie o kod.
JAGUAR CZĘŚCI XK120 XK140 Daimler DS420 E-TYPE MK2 XJS XJR-S XJ40 X300 X308 XJ6 XJ12 XK8 XKR S-TYPE X-TYPE XJ X350 XF F-TYPE XE F-PACE E-PACE I-PACE tel. 506 11 22 04 https://v12.com.pl
stepek
Posty: 30
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 8:02 pm

Post autor: stepek »

Bardzo dziękuję za odpowiedź.
ODPOWIEDZ