[X300] problem radio - antena - zmieniarka

Moderator: V12

FttSniper
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 06, 2015 8:11 pm

[X300] problem radio - antena - zmieniarka

Post autor: FttSniper »

Hej,

obecnie fabryczne radio umarło (chyba) - po odpaleniu zapłonu pali się podświetlenie przyscisków i to byłoby wszystko. Radio nie reaguje na wciskanie przycisków, nie wysuwa się antena, ani nic nie pojawia się na wyświetlaczu - tak samo podświetlenie - świeci się stale.

Nie wiem co się mogło wydarzyć - po prostu z dnia na dzień tak się stało.

Dwa fakty, które pojawiły się wcześniej to utracenie komunikacji ze zmieniarką mimo że ma ona podawany prąd - radio się zawieszało i później podpinałem chyba ze 3 inne zmieniarki i było to samo oraz druga sprawa - ostatnio lekko zgięła się antena i nie chciała się schować więc ją wyprostowałem ile mogłem i wdusiłem z powrotem. Efekt był taki że cały czas się chowała całkowicie ale wysuwała się może w 80%.

Zanim radio umarło jeździłem tak dobre 3 miesiące.


Za co powinieniem się zabrać aby zbadać temat ?
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez FttSniper, łącznie zmieniany 1 raz.
J.A.G. / poszukuję XKR X100 z dobrych rąk :)
Awatar użytkownika
V12
admin
admin
Posty: 3342
Rejestracja: śr sie 30, 2006 2:54 pm

Post autor: V12 »

Wymień radio na inne oryginalne lub jakieś nowoczesne. Szkoda czasu i $ na naprawianie tego. Maszt anteny to względnie prosta sprawa, było o tym na forum.
JAGUAR CZĘŚCI XK120 XK140 Daimler DS420 E-TYPE MK2 XJS XJR-S XJ40 X300 X308 XJ6 XJ12 XK8 XKR S-TYPE X-TYPE XJ X350 XF F-TYPE XE F-PACE E-PACE I-PACE tel. 506 11 22 04 https://v12.com.pl
ODPOWIEDZ