nowy system oznaczania produktów w sklepie V12

Moderator: V12

Awatar użytkownika
V12
admin
admin
Posty: 3342
Rejestracja: śr sie 30, 2006 2:54 pm

nowy system oznaczania produktów w sklepie V12

Post autor: V12 »

Szanowni Forumowicze!

Jak powszechnie wiadomo, jakość części oferowanych przez sklep V12 ma dla mnie znaczenie priorytetowe, dlatego wprowadziłem nowy system oznaczania produktów, który ma na celu:

- jednoznacznie sklasyfikować produkty pod kątem jakości i trwałości
- podkreślić różnicę między produktami, powiązaną także ze stosunkiem jakość/cena
- pomóc Klientowi dokonać świadomego wyboru produktu spośród wielu dostępnych na rynku

Każda część, którą można jednoznacznie sklasyfikować, ma w opisie dodatkową pozycję "Jakość" oraz od 2 do 6 gwiazdek oznaczających:

** tani zamiennik o akceptowalnej jakości
*** zamiennik wysokiej jakości
**** wyposażenie oryginalne OE
***** część oryginalną w opakowaniu Jaguar
****** produkt przewyższający jakością oryginał


Sklep V12 nie oferuje części zasługujących na 1 gwiazdkę, ale amatorzy jednorazówek na pewno znajdą coś dla siebie na popularnych portalach aukcyjnych, etc. ;)

Z pozdrowieniami
V12

P.S. 1 Wkrótce obszerniejsza pogadanka na temat jakości i technik dezinformacyjnych stosowanych przez niektóre zachodnie sklepy internetowe...

P.S. 2 Blisko 1000 zdjęć w sklepie wymieniłem na nowe (w karbonowej ramce), a ponad 300 czeka na załadowanie... "w wolnej chwili" cokolwiek to znaczy ;)
JAGUAR CZĘŚCI XK120 XK140 Daimler DS420 E-TYPE MK2 XJS XJR-S XJ40 X300 X308 XJ6 XJ12 XK8 XKR S-TYPE X-TYPE XJ X350 XF F-TYPE XE F-PACE E-PACE I-PACE tel. 506 11 22 04 https://v12.com.pl
Zablokowany