zegar mierzenia ciśnienia paliwa.

Moderator: V12

Jarek-Jerryjag
Posty: 2960
Rejestracja: sob lut 03, 2007 5:38 am

zegar mierzenia ciśnienia paliwa.

Post autor: Jarek-Jerryjag »

Jaguar gdy zaczął robić V12 z wtryskami bez węzy około 1991 + . zamówił specjalny czujnik to mierzenia ciśnienia Niby wygląda ze żaden problem i żaden koszt . Od lat mam i nigdy nie zastanawiałem sie ile on teraz kosztuje.
https://jaguar.service-solutions.com/De ... AG1515?c=9
do tego jeszcze nie ma zegara.
W tym systemie paliwowym są specjalne uszczelki od lat nie dostępne
CBC4720 lub # CBC9113
Wiele osób używa starych co moze spowodować wyciek i Pożar .
Ostatnio zamówiłem 500 nowych sztuk robionych z Vitonu i oczywiście są jak Jaguara "Green Olive Seal" .
Wracając do tego narzędzia do testowania ciśnienia . Mam nadzieje ze zacznę chyba produkcję tych rurek za 1/10 ceny tej co chce OTC . To jest niesamowite ile chcą za rurkę z nakrętką i wężem, i dziwić się ze ludzie nie wiedzą ile mają ciśnienia na listwie gdy auto źle pali???
Donkichot
Posty: 449
Rejestracja: pt sty 23, 2015 5:35 pm

Post autor: Donkichot »

MSRP (USD):$543.85
No, to się nazywa droga rurka :shock: Jak bym taką miał, to bym sobie w ramki oprawił i na ścianie powiesił. Proszę się nie śmiać, widziałem w galeriach sztuki brzydsze rzeczy na które ludzie patrzyli z pożądaniem :P
XJ6 x300 3,2
markus gaźnikus
Posty: 669
Rejestracja: pn sty 04, 2010 12:55 pm

Post autor: markus gaźnikus »

Takie "cóś", robi się w garażu, w ciągu max 2 godzin z kawą i fajką w zębach.
Jarek-Jerryjag
Posty: 2960
Rejestracja: sob lut 03, 2007 5:38 am

Post autor: Jarek-Jerryjag »

markus gażnikus pisze:Takie "cóś", robi się w garażu, w ciągu max 2 godzin z kawą i fajką w zębach.
Tak i nie . UW USA mamy firmy które zajmują sie głównie węzami i końcówkami do nich .
tzw hoseman itp.
Jakikolwiek wąż dla straży pożarnej czy np do Jagów dorabiają . Byłem z tym ciśnieniomierzem i oni mieli problem ze zrobieniem . Do starczych modeli to żaden problem z tym jest . Jak będę widzał na złomie pożną v12 to wytnę z listwy końcówkę i coś moze zrobię .
ODPOWIEDZ