[XJS] 88/89 USA - panel sterowania nawiewami.

Moderator: V12

Jarek-Jerryjag
Posty: 2960
Rejestracja: sob lut 03, 2007 5:38 am

Post autor: Jarek-Jerryjag »

nie pamiętam ale czy ta wtyczka ma możliwości z miany z auto na manual /
czyli jest możliwość pchnięcia albo wygniecenia lekko wtyczki?
ten schemat co przesłałem to 1989 czyli była taka możliwość ale myślę ze w twojej jest inaczej .
będę musiał poszukać schematu z 1988
Jarek-Jerryjag
Posty: 2960
Rejestracja: sob lut 03, 2007 5:38 am

Post autor: Jarek-Jerryjag »

tak sie przypatrywałem twoim zdjęciom one sa podobne do 1989 ale nie ma możliwości zmiany auto manual. czyli tam włącza się klima przez zwarcie dwóch przewodów strona prawa , żółto- czarny z szaroniebieskim , a z drugiej strony połączenie zielono czerwonego z 3 lub 4 ,5 czy 6 da nawiew . czyli jak zmostkujesz np zielono czerwony (1) z czerwono czarnym (5) będzie dmuchało na max .
czyli robisz dwa mostki 1-5 i 7-8 . podłacz gdy kluczyki masz wyłaczone . jak wszystko zmontujesz włącz KLUCZYKI I POWINNO WIAĆ NA MAX .ops krzycze sorry.
wydaje mnie sie ze masz problem z tym potenciometrem ze zdjęcia pierwszego tam gdzie dochodzą dwa druty #7 i #8 . Ta strona to włacznik i wyłacznik systemu . możesz to sprawdzić omometrem na szybko . Wydaje mnie się ze tam powinien przechodzić prąd 5 V.
ojciec
Posty: 302
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 6:21 pm

Post autor: ojciec »

Auto/manual mam takie przełączanie ale po drugiej stronie tzn. Na pokrętła od regulacji temperatury.
Dziś spróbuje zrobić mostki we wtyczce tak jak pisałeś zobaczymy co się będzie działo.
92 - XJR 4.0
88 - XJS 5.3 V12
ODPOWIEDZ